Порошенко домовився з Путіним про візит до Києва представника РФ для переговорів щодо ситуації в Україні

Обраний президентом України Петро Порошенко заявляє, що домовився з президентом РФ Володимиром Путіним про візит до Києва представника Росії для проведення переговорів щодо мирного врегулювання ситуації на сході України

Обраний президентом України Петро Порошенко заявляє, що домовився з президентом РФ Володимиром Путіним про візит до Києва представника Росії для проведення переговорів щодо мирного врегулювання ситуації на сході України.

Про це Порошенко повідомив журналістам за підсумками свого візиту до Франції, де він зустрічався з Путін, передає УНІАН.

Путін заявив, що у Порошенка є план, як зупинити конфлікт в Україні

За словами Порошенка, переговори розпочнуться вже цієї неділі, 8 червня.

Порошенко назвав дуже символічним те, що його перша зустріч з Путіним відбулась під час святкування символу єдності всієї Європи в боротьбі за мир. Він підкреслив, що ця зустріч була організована президентом Франції Франсуа Олландом, канцлером ФРН Ангелою Меркель за сприянням президента США Барака Обами.

Порошенко зауважив, що коротка зустріч відбувалась в чотиристоронньому форматі: Франція, Німеччина, Росія і Україна. Сторони, за словами Порошенка, домовились про три позиції.

"Ми обговорили перші кроки із врегулювання ситуації і план, який було запропоновано мною, президентом України, в якому передбачені кроки, які мають бути зроблені з боку Російської Федерації, які мають бути зроблені з боку України", — сказав Порошенко.

"Попередньо ми бачимо, що можемо мати добрі шанси на реалізацію", — додав він.

Також Порошенко зауважив, що атмосфера під час переговорів була дуже напруженою, але, незважаючи на це, є добрим фактом те, що діалог розпочався.

Крім того, Порошенко повідомив про домовленість, що найближчим часом має пролунати заява РФ про визнання результатів президентських виборів в Україні.

Решту домовленостей за рішенням сторін поки не розголошують.

"Усі питання йшли непросто, в тому числі і реакція на підняте мною питання по Криму, але ми будемо наполегливо добиватися своїх цілей", — сказав Порошенко.

Як написав пізніше Порошенко у своєму Facebook, зустріч у форматі Франція-Німеччина-Україна і Росія відбулась завдяки сприянню президента США Барака Обами.

"Діалог щодо мирного врегулювання розпочато. В неділю – продовження", — пише новообраний президент України.

"Перші кроки передбачають скасування рішення про використання російських військ на території України, закриття кордонів, де відбувається нелегальний перетин диверсантів на нашу землю" – зазначив він.

Путін заявив, що у Порошенка є план, як зупинити конфлікт в Україні

Президент Росії Володимир Путін прокоментував сьогодні результати своїх зустрічей та розмов з президентами США, України, Франції та Німеччини.

Про результати він розповів журналістам під час короткого брифінгу після урочистої вечері в честь 70-річчя висадки союзників у Нормандії, повідомляє "РБК-Україна".

"Мені здається, що обмін думками був дуже корисним", — підкреслив Путін.

"Канцлер Німеччини і президент Франції просили мене про зустріч з паном Порошенком. Ми сіли за стіл, поговорили, протягом 15 хвилин. Ми торкнулися основні питання, пов’язані з врегулюванням української кризи", — зазначив Путін.

За його словами, він "не міг не привітати" позицію Порошенка про те, що треба зупинити конфлікти в країні.

"У нього є план дій, як негайно зупинити кровопролиття", — підкреслив Путін.

Нагадаймо, Порошенко сьогодні, 6 червня, перебував з візитом у Франції на запрошення Олланда з метою участі у міжнародних заходах з нагоди 70-ї річниці висадки десанту антигітлерівської коаліції в 1944 році в Нормандії.


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]