Спікер ВР Криму Константинов винен українським банкам понад мільярд гривень

Спікер ВР Криму Константінов винен українським банкам понад мільярд гривень

ТОВ "Фірма "Консоль ЛТД" (Сімферополь, АРК) та інші компанії, пов’язані зі спікером Верховної Ради Криму Володимиром Константиновим, заборгували банкам понад 1 млрд грн, повідомляє видання "Перша інстанція" з посиланням на матеріали судових проваджень, розміщених у Єдиному реєстрі судових рішень.

За його інформацією, найбільше боргів у бізнесу Константинова — перед державним "Укрексімбанком" (Київ). Так, 17 лютого Господарський суд АРК розглянув позов цієї фінустанови до ТОВ "Фірма "Консоль ЛТД", ТОВ "Інвестиційно-фінансова компанія (ІФК) Крим-Фінанс" (Сімферополь, АРК) і ПП "Цар-Град-Буд". Фінансова установа домагається від відповідачів стягнення майна в сумі $5,28 млн і 459,89 млн₴

Банк звернувся до суду у вересні 2013 року. Згідно з матеріалами судочинства, борг "Консоль ЛТД" перед "Укрексімбанком" сформувався внаслідок укладення кредитних договорів від 5 червня 2013 року на суму $5,28 млн і 44,89 млн грн і від 9 березня 2006 року на суму 415 млн₴

Забезпеченням іпотечної позики є готельний комплекс, що будується в селищі Партеніт площею 16,673 тис кв. м на ділянці 0,7 га. Як заставу банку було надано 100% у статутному капіталі фірми "Цар-Град-Буд", а також майнові права "Консоль ЛТД" і "Цар-град-лад" за договором про будівництво комплексу.

У суді банкіри просили визначити спосіб реалізації предметів іпотеки/застави шляхом продажу на публічних торгах.

Господарський суд АРК 17 лютого 2014 року призупинив провадження у справі до здійснення оцінки вартості майна. Водночас "Укрексімбанк" висунув претензії до компанії "Реал Естейт", що є засновником компанії "Консоль ЛТД", і через суд вимагає стягнути з фірми 575,54 млн₴

Генеральний договір із позичальником "Укрексімбанк" уклав шість років тому. Позов про стягнення боргу надійшов до суду в жовтні 2013 року, справу взято до розгляду 4 лютого 2014 року.

Крім того, претензії до фірм Константинова має "Промінвестбанк" (Київ), який судиться з компаніями "Консоль ЛТД", "Реал Естейт", "Севастопольський завод залізобетонних виробів", українсько-російським підприємством "Джемієт" та "Гіпек" про стягнення 39,91 млн₴ Позовні вимоги пов’язані з невиконанням умов кредитного договору десятирічної давнини.

Іще один позов "Промінвестбанку" на суму 25,5 млн грн до компанії "Консоль ЛТД" та її партнерів пов’язаний із претензіями за договором від 2007 року.

Крім того, претензії в розмірі понад 50 млн грн "Консоль ЛТД" висунув банк "Київська Русь".

ТОВ "Фірма "Консоль ЛТД", створено в 1995 році, є керуючою будівельною компанією, виконує функції генпідрядника, замовника та інвестора, а також працює з банками з кредитування будівельних проектів, здійснює технічний нагляд і організовує продаж. Здійснює будівництво в 15 містах України й об’єднує 16 регіональних підрозділів — у Києві, Сімферополі, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Львові, Ялті, Севастополі, Керчі, Феодосії, Алушті, Євпаторії, Судаку, Бахчисараї, Полтаві та Москві.

До складу "Фірми "Консоль ЛТД", окрім генпідрядних підрозділів, входить проектний інститут "Консоль-Проект", автотранспортне підприємство "Консоль-Транс", виробниче об’єднання "Консоль-Бетон", що об’єднує чотири заводи залізобетонних виробів і один бетонний завод, кар’єр із виробництва бутово-щебеневої продукції, а також ТОВ "Будівельна компанія "Консоль-Буд Лтд", що об’єднує ВО "Консоль-Оздоблення", ВО "Консоль-Каркас", ВО "Консоль-Фундамент", ІО "Домобудівний комбінат-Консоль", "СПМК-4" у Євпаторії, Управління виробничо-технічною комплектацією, ВО "Консоль-Вікна", що виробляє віконно-дверні конструкції, ВО "Консоль-Механізація будівництва".

Нинішній голова парламенту Криму Константинов з вересня по листопад 2001 року очолював правління ТОВ "Фірма "Консоль ЛТД", з грудня 2001 року по серпень 2004 року був головою корпорації "Укрросбуд", з серпня 2004 року — президент корпорації.

Офіційний курс на 7 березня — 9,3879 грн/$1.

Нагадаймо, 5 березня Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив клопотання органів досудового слідства про затримання Сергія Аксьонова, призначеного парламентом Криму прем’єром автономії, і спікера Верховної Ради Автономної Республіки Крим Володимира Константинова.


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]