Булатов клопочеться про надання притулку в Європі постраждалим автомайданівцям

Булатов клопочеться про надання притулку в Європі постраждалим автомайданівцям

Один з лідерів Автомайдану Дмитро Булатов клопочеться про можливість надання притулку постраждалим автомайданівцям у європейських країнах, у тому числі в Німеччині.

Так він прокоментував "Українській правді" інформацію, поширену німецькими ЗМІ, що він прагне переїхати до Німеччини.

За словами Булатова, ЗМІ не зовсім коректно трактували суть його звернень.

"Вони стосувалися вивчення можливостей надання притулку постраждалим автомайданівцям у європейських країнах, в тому числі і в Німеччині", — сказав Булатов.

"Так, мій батько живе там, але єдиною моєю метою було, є і буде жити в Україні", — наголосив Булатов.

Впродовж тижня планується ряд його зустрічей з європейськими політиками.

Раніше "Німецька хвиля" з посиланням на газету Rheinische Post повідомила, що Булатов прагне переїхати до Німеччини. Видання цитувало лист, надісланий міністру закордонних справ ФРН Франку-Вальтеру Штайнмаєру від голови молодіжної організації європейських консерваторів Бенедикта Петтеринга. У цьому листі політик розповідає, що спілкувався з Булатовим по телефону. Петтеринг просить главу німецького МЗС посприяти Булатову для отримання посвідки на проживання.

10 лютого литовський президент Даля Грібаускайте зустрілася в Президентському палаці з лідером українського руху "Автомайдан" Дмитром Булатовим, який на початку цього року був викрадений в Україні і підданий тортурам невідомими особами.

Булатов подякував президенту за допомогу Литви пораненим учасникам Євромайдану і за надану можливість лікуватися в Литві.


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]