На підтримку української армії надійшло майже 130 мільйонів гривень. Харківська "Свобода" повідомляє про шахраїв

На рахунки Міністерства оборони України в рамках акції "Підтримай Українську армію" надійшло понад 129,9 мільйона гривень

На рахунки Міністерства оборони України в рамках акції "Підтримай Українську армію" надійшло понад 129,9 мільйона гривень.

Про це повідомили у прес-службі Міноборони.

Харківська "Свобода": в області шахраї збирають кошти на неіснуючий батальйон територіальної оборони

З цієї суми 122 034,9 млн грн — грошові перекази на матеріально-технічне забезпечення, решта — на медичне забезпечення Збройних Сил України.

За допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер "565" на підтримку Української армії перераховано 30 млн 392,4 тис. грн (усі — на матеріально-технічне забезпечення ЗСУ).

Крім того, на рахунки Міноборони надійшло 110,6 тис доларів США, 49,6 тис євро, 5 тис чеських крон, 250 канадських доларів. Всього продано іноземної валюти в гривневому еквіваленті 2 049,7 тис₴ Після продажу іноземної валюти залишок на рахунках Міністерства оборони України склав 0,5 тис доларів США, 0,1 тис євро, 5 тис чеських крон та 125 канадських доларів.

Харківська "Свобода": в області шахраї збирають кошти на неіснуючий батальйон територіальної оборони

У місті Ізюм Харківської області шахраї збирають кошти для допомоги неіснуючому батальйону територіальної оборони "Ізюм".

Про це повідомили у прес-службі Харківської обласної організації ВО "Свобода".

"Активісти Всеукраїнського об’єднання "Свобода" повідомляють, що в Ізюмі Харківської області такий собі Дмитро Беспалий збирає кошти на потреби неіснуючого батальйону "Ізюм". Ці дії фактично є шахрайством. Харківська "Свобода" закликає українців бути обережними та уважними, аби не стати жертвами шахраїв, а також звертається до правоохоронних органів із закликом перевірити діяльність Дмитра Беспалого", — йдеться в повідомленні.

Голова Харківської обласної організації ВО "Свобода", командир взводу Харківського батальйону територіальної оборони Олексій Миргородський зазначив, що шахрай поширює в соціальних мережах неправдиву інформацію про батальйон "Ізюм" і таким чином, граючи на патріотичних почуттях громадян, збирає гроші.

Нагадаймо, раніше в.о. заступника голови адміністрації президента Андрій Сенченко заявив, щоу прокуратури є достатньо підстав почати кримінальне провадження щодо першого заступника міністра оборони України Богдана Буци.

Сенченко повідомив, що подання у Кабінет міністрів про сумнівні дії Буци на цій посаді, зокрема, через неналежне матеріально-технічне забезпечення Збройних сил, у тому числі тих підрозділів, які беруть участь в антитерористичній операції.


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]