"Правий сектор" сформував політраду і вирішив включитися в процес врегулювання ситуації в Україні

"Правий сектор" сформував політраду і вирішив включитися в процес врегулювання ситуації в Україні

Організація "Правий сектор" сформувала політичну раду, заявивши про готовність приєднатися до консультацій щодо врегулювання протистояння в країні та готовність донести до світової спільноти власне бачення ситуації в Україні.

Про це заявив член політради "Правого сектору" Павло Гайнижник в Українському домі, зачитавши відповідну декларацію, передає УНІАН.

"Правий сектор" готовий включитися у політичні процеси в Україні, висловлюючи спільну позицію патріотичних і націонал-консервативних партій та організацій. З точки зору підтвердження вищесказаного, доводимо до відома світової спільноти, що "Правим сектором" сформовано політичну раду... Ми переконані, що демократична парламентська опозиція, якщо вона дійсно такою є, зобов’язана, як з точки зору єдності опозиційних сил і ролі "Правого сектору" в революційних діях у країні, так і з точки зору політичної та моральної відповідальності перед народом і історією, розпочати з політичною радою "Правого сектору" консультації щодо участі його представників у політичному процесі з розв’язання протистояння в країні”, — заявив Гайнижник.

Він додав, що "цим зверненням "Правий сектор" висловлює представникам світової спільноти: ООН, ЄС, ОБСЄ, урядів європейських країн і США свою готовність безпосередньо донести їх представникам власне бачення ситуації в Україні та шляхи її врегулювання".

"Ми готові висловити свої політичні та ідеологічні засади, готові розвіяти безпідставні звинувачення в екстремізмі і нібито у терористичній спрямованості членів "Правого сектору", висловити свою позицію щодо Януковича та його режиму ", — резюмував Гайнижник.

Раніше сьогодні громадські організації Майдану зажадали включити своїх представників у технократичний уряд, в разі ж невиконання цієї вимоги сформують свій уряд народної довіри.

Нагадаймо, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов висловив думку, що у "Правого сектору" є шанс обійти опозиційні сили з правого флангу і обмежити певним чином політичну роль традиційної опозиції.


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]