Сили АТО взяли під контроль селище Металіст на підступах до Луганська — ЗМІ

Силовики взяли під контроль селище Металіст на підступах до Луганська. Про це повідомляє місцеве видання Informator.lg.u

Силовики взяли під контроль селище Металіст на підступах до Луганська. Про це повідомляє місцеве видання Informator.lg.ua.

Так, селище Металіст було повністю зачищено від терористів підрозділами Національної гвардії та батальйону територіальної оборони. Були знищені блокпости і дві амфібії бойовиків.

Жоден житловий будинок в Металісті не постраждав, жертв серед цивільного населення немає. Сили АТО днем повністю контролювали територію селища, але отримали наказ відступити на старі позиції.

Видання зазначає, що бойовики продовжують зміцнюватися в Кам’янобрідському районі Луганська, очікуючи штурму сьогодні вночі.

Як повідомили 15 червня у Міністерстві оборони України, в результаті авіаудару, здійсненого авіацією АТО по позиціях бойовиків у районі Краматорськ-Дружківка, знищено більш ніж 50 бойовиків і ще близько 150 поранено.

Силами АТО взято під контроль понад 250 кілометрів державного кордону. Більш як десяток населених пунктів знову під контролем українських військовослужбовців.