"Батьківщина" закликає ЄС перейти до третього рівня санкцій проти Росії

Григорій Немиря

Партія "Батьківщина" закликала відповідні інституції Європейського Союзу не відкладати в черговий раз перехід до застосування санкцій третього рівня проти Росії, як країни-агресора.

Про це сьогодні, 23 червня, заявив заступник голови партії "Батьківщина", голова комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Григорій Немиря, повідомляє прес-служба партії.

"Нарешті настав час перейти від слів до справ: ЄС має перейти до застосування санкцій третього рівня проти Росії", — сказав Григорій Немиря, нагадавши, що сьогодні проходить засідання Ради Міністрів закордонних справ ЄС, а у п’ятницю, 27 червня, відбудеться засідання Ради ЄС.

"Червона лінія має бути червоною лінією, а не перетворюватися на червону доріжку для президента Росії", — наголосив Немиря. Крім того, він закликав Президента України у час одностороннього припинення вогню залучити найбільш авторитетні правозахисні міжнародні організації та медіаторів для звільнення всіх заручників і недопущення появи нових. "Для цього мають бути використані усі дипломатичні зусилля, як на двохсторонньому, так і на багатосторонньому рівні", — додав Григорій Немиря.

Нагадаймо, сьогодні, 23 червня, в Люксембурзі напередодні засідання Ради ЄС міністр закордонних справ Великої Британії Вільям Хейг заявив, що Євросоюз до п’ятниці, 27 червня, очікує від Росії реальної підтримки мирного плану Петра Порошенка, інакше будуть санкції.