Меджліс відправив "розвідників" у Радмін Криму

Меджліс відправив "розвідників" у Радмін Криму
Меджліс кримськотатарського народу дав згоду на входження до складу Ради міністрів Криму Ленуру Іслямову на посаді першого заступника голови Ради міністрів Криму, а Зауру Смирнову на посаді голови республіканського комітету у справах національностей

Меджліс кримськотатарського народу дав згоду на входження до складу Ради міністрів Криму Ленуру Іслямову на посаді першого заступника голови Ради міністрів Криму, а Зауру Смирнову на посаді голови республіканського комітету у справах національностей та депортованих громадян.

Про це повідомляється на сайті Меджлісу у вівторок 1 квітня.

Відповідне рішення ухвалено "з метою вирішення практичних питань, пов’язаних з облаштуванням кримськотатарського народу".

Крім того, меджліс взяв до відома заяву Смирнова про припинення ним із 1 квітня 2014 року повноважень члена меджлісу з наступним їх складанням на найближчій сесії курултаю кримськотатарського народу.

За результатами двотижневої діяльності делегованих до складу Ради міністрів Криму на засіданні меджлісу буде розглянуто питання про доцільність подальшої участі представників кримських татар у діяльності Ради міністрів Криму.

Голова меджлісу Рефат Чубаров пояснив, що таке рішення меджлісу "не є визнанням політичних, правових, економічних та інших змін, що здійснюються в Криму без згоди та поза бажанням кримськотатарського народу — корінного народу Криму".

Більше того, голова меджлісу звернув увагу, що меджлісом кримськотатарського народу представлено лише дві кандидатури, і цього поки що достатньо, щоб зрозуміти спрямованість дій і намірів влади у сфері облаштування кримських татар.

"Ці люди не політики, і вони у виконавчій владі не нестимуть політичного навантаження. Ухвалення політичних рішень та оцінок залишається за меджлісом і курултаєм кримськотатарського народу", — зробив висновок Чубаров.

Раніше повідомлялося, що Курултай кримськотатарського народу 29 березня постановив починати створення в Криму національно-територіальної автономії. Голова Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров заявив, що цей документ не визнає анексію Криму і втрату Україною території півострова.

Він також припустив, що кримські татари можуть провести національний референдум, щоб підтвердити своє прагнення мати автономію.