Дмитро Булатов пообіцяв далі боротися за демократію в Україні – речниця лікарні

Дмитро Булатов пообіцяв далі боротися за демократію в Україні

Активіст Автомайдану Дмитро Булатов, який після викрадення лікується у Литві, передав, що хоча фізично він почувається майже знищеним, його дух лишається незламним.

Такі його слова переповіла речниця Республіканської університетської лікарні у Вільнюсі Аґне Іґнатавічене, передає "Радіо Свобода" з посиланням на Reuters.

"Щойно він зможе, він знову продовжить свій шлях, продовжить почату ним роботу і боротиметься за демократію в Україні", — заявила вона.

Нагадаймо, один із лідерів Автомайдану Дмитро Булатов, про якого понад тиждень не було ніяких звісток, знайшовся понівеченим 30 січня.

Медичну допомогу йому надавали у приватній лікарні в Києві під намагання міліції допитати чи й арештувати його.

2 лютого Булатов виїхав із України на лікування у Вільнюсі, де вже лікуються інші потерпілі під час останніх подій в Україні, зокрема Ростислав Мельник.

Між тим, у МВС України в понеділок, 3 лютого, заявили, що наданий судом Булатову дозвіл на лікування за кордоном не означає закриття кримінальних проваджень щодо нього, вони розслідуються далі – і те, в якому він фігурує як потерпілий викрадення, і те, в якому він підозрюваний в організації масових заворушень.


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]