Партія регіонів стала приватним підприємством Колесникова, заявив Тігіпко

Народний депутат, кандидат у президенти Сергій Тігіпко відзначає відсутність демократії в Партії регіонів

Народний депутат, кандидат у президенти Сергій Тігіпко відзначає відсутність демократії в Партії регіонів.

"Партія стала приватним підприємством, яке керується однією особою, ніякої демократії там немає", — сказав він в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV в понеділок 7 квітня ввечері.

На уточнююче запитання ведучого про те, хто саме керує в Партії регіонів, Тігіпко сказав: "Борисом Вікторовичем Колесніковим".

Він підтвердив, що в понеділок його виключили з Партії регіонів.

Крім того, Тігіпко виступає за переформатування більшості у Верховній Раді і за створення в уряді посади міністра з питань Криму і східних регіонів країни.

"Коли було сформовано уряд і не пішли на широку коаліцію, я вважаю, що це була помилка. Давайте її визнаємо і подумаємо про переформатування більшості, давайте включимо політиків, які чітко асоціюються з півднем і сходом. Якщо хочете, створіть посаду міністра без портфеля, який займатиметься тільки проблемами Криму і сходу", — сказав він.

Тігіпко також переконаний, що Росія зробила "колосальну помилку" своїми діями в Криму.

"Це зруйнувало україно-російські відносини на багато років і жоден політик не повинен визнавати Крим частиною Росії", — зазначив він.

У теж час , політик вважає, що в української влади немає альтернативи окрім як нормалізація переговорного процесу.

Раніше Тігіпко, якого виключили з Партії регіонів, заявив, що керівництво в ній захопили сепаратисти і злодюги. Про це йдеться в заяві Тігіпка, оприлюдненій на його сторінці в Facebook.

Він заявив, що "партію перетворили на філію конкретної фінансово-промислової групи, на приватне підприємство. Всі рішення приймаються одноосібно".

Тігіпко заявив, що в партії почалися репресії проти його прихильників. Він називає це зрадою України і звинувачує Партію регіонів "у тому, що творить тимчасовий уряд".

Тігіпко стверджує, що призначення "правих націоналістів" у керівництво країни було зрадою виборців.