Судову охорону "Грифон" та ППСників з Вінниці відрядили воювати на Донбас

Судову охорону "Грифон" та ППСників з Вінниці відрядили воювати на Донбас

У зону антитерористичної операції з Вінниці відправлені 132 бійці спецбатальйону "Грифон" та батальйону патрульної служби міліції. Зведений загін міліціонерів Вінниччини замінить своїх колег, які тривалий час несли службу на східній Україні, повідомляє УНІАН.

Міліціонерів забезпечили усім необхідним для польових умов. Їм придбали нову форму, взуття, спецзасоби, зброю, біноклі, тепловізори. Забезпечили харчуванням, водою та речами першої необхідності.

Перед виїздом міліціонери, відряджені у зону антитерористичної операції (АТО), отримали благословення від настоятеля храму святого великомученика Димитрія Солунського отця Сергія, який побажав хлопцям якнайшвидше повернутися додому з миром та неушкодженими.

"Для себе ви обрали нелегке, але почесне випробування, яке маєте пройти чесно та гідно. Я завжди готовий вас підтримати. Якщо потрібна допомога, телефонуйте мені у будь-який час дня і ночі. До вас в мене один наказ – усім повернутися живими", — з таким словами звернувся до міліціонерів зведеного загону керівник обласної міліції полковник Олег Школьний.

АТО офіційно розпочалася 15 квітня.

30 квітня на нараді з головами обласних державних адміністрацій голова Верховної Ради України Олександр Турчинов , який виконував тоді обов’язки президента, заявив про втрату державного управління у Донецькій та Луганській областях.