Путін призначив Аксьонова "губернатором" Криму. Той пообіцяв, що не підведе

Путін призначив Аксьонова "губернатором" Криму

Президент Росії Володимир Путін запропонував самопроголошеному кримському прем`єру Сергію Аксьонову стати виконуючим обов`язки губернатора Криму, той погодився.

Про це він повідомив на зустрічі з Аксьоновим сьогодні, 14 квітня, в Москві, повідомляє прес-служба Кремля.

"Відповідно до чинного законодавства Російської Федерації необхідно призначити виконуючого обов`язки губернатора. І сьогодні такий указ буде підписано. Прошу вас прийняти цю пропозицію", — сказав Путін. Аксьонов погодився, подякував президенту і сказав, що він не підведе.

При цьому Аксьонов заявив, що Крим готовий до проведення виборів губернатора у вересні.

Пізніше прес-служба Кремля повідомила про підписання Путіним указу про призначення Аксьонова.

"Призначити Аксьонова Сергія Валерійовича тимчасово виконуючим обов’язки глави республіки Крим до вступу на посаду особи, обраної главою республіки Крим", — йдеться в указі.

Нагадаймо, після окупації Криму російськими військовими нелегітимна влада АРК 16 березня за військової й політичної підтримки Російської Федерації провела неконституційний і невизнаний світом "референдум" про самовизначення Криму. За даними самопроголошеної кримської влади, 96,77% тих, хто взяв участь у голосуванні, висловилися за приєднання Криму до Росії.

17 березня нелегітимний парламент Криму проголосив регіон незалежною суверенною державою — Республікою Крим – і звернувся до Росії з пропозицією про прийняття Республіки Крим до складу РФ як нового суб`єкта зі статусом республіки.

18 березня в Кремлі було підписано так званий "договір" про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя.