РНБО доручила провести демаркацію кордону з РФ і розглядає питання введення воєнного стану на Донбасі

Рада національної безпеки та оборони України ухвалила рішення доручити уряду провести односторонню демаркацію українсько-російського державного кордону у зв’язку з наявними загрозами національній безпеці
Також Парубій, доповідаючи про результати засідання, зазначив: "Серед цих рішень слід відзначити будівництво інженерних споруд уздовж нашого кордону й невідкладні заходи для розвідки щодо нейтралізації диверсантів, які проходять на територію України"
Парубій не відповів на запитання, чи йдеться в даному випадку про проект захисту кордону, запропонований керівником Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігорем Коломойським
Петро Порошенко, відкриваючи засідання Ради національної безпеки і оборони, висловив упевненість, що найближчим часом Україна зможе встановити повний контроль на кордоні з Росією

Рада національної безпеки та оборони України ухвалила рішення доручити уряду провести односторонню демаркацію українсько-російського державного кордону у зв’язку з наявними загрозами національній безпеці.

Про це в понеділок 16 червня заявляє секретар РНБО Андрій Парубій, передає "Інтерфакс-Україна".

Влада надасть бойовикам на Донбасі 2 тижні, щоб залишити Україну, заявив Парубій
Парубій: Україна в разі необхідності може закрити пункти пропуску з РФ, а також заборонити російським судам заходити в порти на Азовському морі
Порошенко сподівається на припинення вогню на Донбасі вже цього тижня
Росія відправила військову техніку і солдатів до кордону з Україною

"Доручено Кабінету Міністрів України організувати односторонню демаркацію українсько-російського державного кордону, забезпечити його належне інженерно-технічне облаштування відповідно до сьогоднішніх загроз національній безпеці", — заявив Парубій після засідання РНБО в понеділок увечері в Києві.

Також Парубій, доповідаючи про результати засідання, зазначив: "Серед цих рішень слід відзначити будівництво інженерних споруд уздовж нашого кордону й невідкладні заходи для розвідки щодо нейтралізації диверсантів, які проходять на територію України".

Він наголосив, що побудова інженерних споруд і демаркація кордону плануються на всіх ділянках українсько-російської кордону, а не лише на тих ділянках, де тривають бойові дії.

Рішення РНБО набуває чинності указом президента України.

Парубій не відповів на запитання, чи йдеться в даному випадку про проект захисту кордону, запропонований керівником Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігорем Коломойським, зазначає УНІАН.

За словами Парубія, РНБО прийняла рішення, що це будівництво має бути профінансовано з державного бюджету, але перед цим Кабінет міністрів має розробити план і графік будівництва.

Він пояснив, що Україна почала захищати українсько-російський кордон ровами, але не встигла це зробити на території Луганської області.

"Але зараз йдеться про більш складні і про більш фундаментальні інженерні споруди, які мають бути здійснені Кабінетом міністрів за кошти бюджету, і також прикордонними службами має бути оформлено проект, який має розглядатись", — сказав Парубій, додавши, що президент дав доручення реалізувати ці заходи в максимально короткі терміни.

Нагадаймо, нещодавно голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігор Коломойський запропонував верховному головнокомандувачу Петрові Порошенко негайно розпочати будівництво укріпленої стіни вздовж кордону з Росією на території Донецької, Луганської та Харківської областей.

Проект, переданий для ознайомлення, передбачає встановлення протягом 5-6 місяців суцільного металевого паркану з високоміцної сталі та колючим дротом. Підходи до перепони треба перегороджувати ровами і колючим дротом як з російського, так і з українського боку, щоб унеможливити доступ до перепони мирних жителів і тварин. Ширина і глибина ровів мають забезпечити їхню недоступність для автотранспорту і бронетехніки.

Закритий для проникнення випадкових людей простір між ровами і огорожею має бути повністю замінований сигнальними і протипіхотними мінами. По металевому паркані треба пропустити електричний струм.

Влада надасть бойовикам на Донбасі 2 тижні, щоб залишити Україну, заявив Парубій

Як заявив Парубій, влада надасть бойовикам в Донецькій та Луганській областях два тижні, щоб покинути Україну, передає РБК-Україна.

Він додав, що до припинення вогню силовики будуть готові через 5-7 днів.

"Ми приблизно припускаємо, що будемо в готовність до ініціювання мирних ініціатив Президента через 5-7 днів. Про термін, який буде надано для виконання тих зусиль — він буде не довше двох тижнів", — розповів Парубій.

Крім того, Рада національної безпеки та оборони України розглядає питання запровадження воєнного стану в Луганській і Донецькій областях.

"Це питання перебуває на розгляді, але я наголошую, що ми спочатку зробимо все можливе, щоб запропонувати озброєній стороні, яка застосовує зброю проти українських громадян, проти держави Україна, щоб вони склали зброю і залишили державу Україна", — сказав він на брифінгу після засідання РНБО.

Раніше президент України Петро Порошенко, відкриваючи засідання Ради національної безпеки і оборони, висловив упевненість, що найближчим часом Україна зможе встановити повний контроль на кордоні з Росією. За його словами, більше 250 км кордону на сьогоднішній день повернуто під контроль України, встановлені блокпости.

Президент підкреслив, що рівень боєздатності та рішучості Збройних сил України, прикордонників, Національної гвардії дає йому підстави для стриманого оптимізму щодо термінів запровадження стану "припинення вогню".

Як зазначив лідер фракції "Свобода" Олег Тягнибок після зустрічі президента з головами фракцій: "Сьогодні я на погоджувальній раді озвучив позицію нашої фракції. Ми вимагаємо від РНБО прийняття рішення про введення воєнного стану в Донецькій, Луганській області, а також АР Крим. Президент вважає, що потрібно ще час: 7-10 днів для того, щоб провести мирні переговори".

Парубій: Україна в разі необхідності може закрити пункти пропуску з РФ, а також заборонити російським судам заходити в порти на Азовському морі

Влада України розглядає питання про призупинення заходу кораблів і суден Росії в порти на Азовському морі, а також можливість призупинення роботи пунктів пропуску залізничного та повітряного сполучення з РФ, заявляє секретар РНБО.

"Обговорювалося питання про заборону заходу плавзасобів з Росії в порти на Азовському морі", — заявив Паручій на брифінгу після закінчення засідання РНБО.

Разом з тим, він додав, що на засіданні також розглядалося питання про встановлення тимчасового порядку перетину україно-російського кордону виключно в пунктах пропуску залізничного та повітряного сполучення і "передбачити, у разі необхідності, призупинення роботи цих пунктів пропуску".

Як повідомлялося, 7 листопада 2013 року поблизу автомобільного пункту пропуску Сеньківка (Городнянський район, Чернігівська обл.) на Брянсько-Чернігівській ділянці кордону було встановлено перший прикордонний знак у рамках демаркації українсько-російського кордону.

Угоду про демаркацію спільного кордону глави МЗС України та Росії підписали 17 травня 2010 року в Києві, вона набула чинності 29 липня того самого року. Відповідно до цього документа, було створено спільну демаркаційну комісію, яка на своїх засіданнях вирішує питання, пов’язані з подальшим здійсненням демаркації українсько-російського кордону.

У МЗС України пізніше заявили, що обидві сторони готові розпочати "польові роботи" на кордоні вже у 2012 році, а в Державній прикордонній службі України заявили, що їхнє відомство забезпечене для проведення практичних робіт із демаркації українсько-російського кордону всім необхідним і очікує відповідної команди.

Україна ставить перед собою завдання найближчими роками здійснити демаркацію держкордону з Росією (2295 км) і Бєларусією (1084 км), а також завершити її з Молдовою (1222 км). Загальна протяжність українського кордону становить майже 6993 км, зокрема 1355 км морської ділянки.


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]