Тимошенко не в захваті від кадрових рішень влади, але переконана — Крим буде наш

Екс-прем’єрка Юлія Тимошенко заявила, що не зовсім схвалює кадрові рішення колишніх опозиціонерів, які зараз прийшли до влади

Екс-прем’єрка Юлія Тимошенко заявила, що не зовсім схвалює кадрові рішення колишніх опозиціонерів, які зараз прийшли до влади.

Про це вона сказала в п’ятницю 21 березня ввечері в ефірі "Шустер Live", передає "Українська правда".

Путін взявся переформатувати світ і не збирався зупинятися на захопленні Криму, переконана Тимошенко

"Я трохи не підтримую всі наші три опозиційні команди ("Удар", "Батьківщина", "Свобода"), які зараз по квотному принципу, у великих боях з великими втратами, зараз займають ті чи інші посадові позиції", — зізналася політик.

"Мені здається, що це абсолютно непродуктивний шлях. Мені здається, що треба було б якраз зараз, коли є така можливість, залучити технічних, висококласних фахівців, які можуть сьогодні дати високий рівень і якість роботи", — вважає Тимошенко.

"Але ми всі розуміємо, що все відбувалося дуже стрімко…Зрозуміло, що єдність, взаєморозуміння і повага між трьома опозиційними силами – це цінність, її не можна руйнувати. І вони між собою домовляються і роблять якісь призначення", — сказала вона.

"Хотілось би краще, без сумніву, але зараз… Коли горить хата, одночасно дефолт, одночасно війна (…) то мені здається зараз краще підтримати всіх, хто взяв на себе відповідальність", — вважає Тимошенко.

Вона також зазначила, що "далека від того, щоб давати високі оцінки", але підкреслила, що нинішній владі зараз "важко".

Раніше повідомлялося, що народний депутат України Анатолій Гриценко у відкритому зверненні попросив лідера партії "Батьківщина", екс-прем’єра Юлію Тимошенко ініціювати призначення його верховним головнокомандувачем.

Путін взявся переформатувати світ і не збирався зупинятися на захопленні Криму, переконана Тимошенко

Також Тимошенко упевнена, що Україна не дасть можливості російським військам увійти на материкову частину країни.

За словами екс-прем’єра, Україна здатна захистити свої кордони.

"Ми жодного кроку не дамо їм (росіянам) пройти на континентальну Україну. І світ також за цим стежить. Якщо крок буде зроблений, то світ вже буде реагувати не лише фінансовими санкціями, а, можливо, це вже буде серйозне посилення здатності України захищати свої кордони", — сказала Тимошенко.

"Війська НАТО введені не будуть, але ми будемо настільки сильні, що в принципі Росія проти нас у військовому плані не буде мати аргументів", — заявила вона.

"Сьогодні кордон навколо континентальної частини нашої країни помічений червоною лінією. Крок за червону лінію – він (президент РФ Володимир Путін – ред.) буде нести втрати. І ми будемо битися. Битися професійно, оснащено і ефективно", — сказала політик.

"Тому тримаємо кулаки, щоб такого не відбулося, і щоб мізки у Путіна остаточно не з’їхали настільки, що він не відчуває під собою землі. Але якшо він буде робити крок, ми будемо відповідати", — додала вона.

Окрім того, Тимошенко вважає, що "Крим буде наш".

"Сьогодні у мене є абсолютна впевненість, що Крим ми повернемо. Це питання не довгого часу", — сказала екс-прем’єр.

"За Крим треба воювати і робити це стратегічно, правильно і ефективно. І ми це будемо робити", — додала Тимошенко.

Тимошенко вважає, що президент Росії Володимир Путін не мав локальних планів щодо Криму, і взявся переформатовувати світ.

"Я думаю, що Путін не має локальних планів. Він вирішив сьогодні переформатовувати світ. Він вирішив сьогодні перетрусити світовий порядок. І Україна може бути першим вагомим кроком, який він вже зробив", — вважає Тимошенко.

На її думку, Путін не збирався зупинятися на захопленні Криму.

"Я думаю, що був намічений масштабний бліцкриг, про який багато говорили в кулуарах, в тому числі політичних", — зазначила екс-прем’єр.

"В цей момент (Путіну) треба було єдине – щоб він увійшов, коли всі кордони вільні, коли немає ніякого супротиву. Перший постріл – і його план був: Україна, Київ, цілковите захоплення нашої держави. Без будь-якого супротиву, тому що не могли ми бути готові до такого масованого військового вторгнення", — вважає Тимошенко.

Вона зазначили, що бліцкриг не вийшов, бо українці не пішли на провокацію Путіна і зламали його плани.

"Сьогодні Крим для Путіна – це, по суті, початок кінця. (…) Для Путіна Крим в сьогоднішньому світі – це практично граната без чеки", — заявила Тимошенко.

Раніше повідомлялося, що Тимошенко ініціювала проведення наради за участю відомих фахівців в оборонній та військовій сферах і запропонувала створення постійно діючого штабу, яка напрацьовуватиме рішення для реагування на загрози, перед якими опинилася Україна через військову агресію з боку Росії.