У Варшаві польський президент і голова Ради ЄС обговорили питання євроінтеграції України

У Варшаві польський президент і голова Ради ЄС обговорили питання євроінтеграції України

Президент Польщі Броніслав Коморовський у середу 27 лютого у Варшаві обговорив питання європейської інтеграції з главою Ради Європейського союзу Германом ван Ромпеєм.

Про це повідомила прес-служба польського президента, передає УНІАН.

Ван Ромпей, згідно повідомлення, запевнив Коморовського в тому, що Євросоюз хоче підписати з Україною договір про асоціацію, що може статися на саміті "Східного партнерства" у листопаді 2013 року.

Водночас обидва політики відзначили важливість виконання Україною низки умов для підписання документу, визначених Закордонною радою ЄС в грудні минулого року.

У прес-службі зазначили, що Україна стала однією з тем, які обговорювали Коморовський з ван Ромпеєм, поряд з приєднанням Польщі до зони єдиної європейської валюти – євро.

Прес-служба також повідомила, що Коморовський сьогодні прийняв у себе міністра закордонних справ України Леоніда Кожару, з яким також обговорював тему підписання договору про асоціацію України з ЄС.

Згідно повідомлення, президент Польщі пообіцяв главі українського МЗС повну підтримку польської влади для того, аби Україна змогла виконати усі умови необхідні для підписання цього документу.

"Броніслав Коморовський ще раніше відправив листи до глави уряду Дональда Туска, глав Сейму та Сенату з проханням про підтримку ефективної та масштабної акції надання доступу до усього польського досвіду для України, аби допомогти їй на шляху євроінтеграції", — додали у прес-службі.

Раніше повідомлялося, що 20 лютого в польському місті Вісла президент України Віктор Янукович зустрівся з двома президентами: польським та словацьким. Глави сусідніх з Україною держав розмовляли з Януковичем про європейську інтеграцію України, а перш за все про підготовку до саміту Україна-ЄС.

Нагадаймо, президент Республіки Польща Коморовський а також екс-президент Польщі Олександр Квасневський зайняли перші місця в рейтингу, що провів Інститут світової політики, Топ-10 лобістів України у світі.


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]