У Донецьку біля розграбованого "Метро" знайшли тіла 5 осіб з вогнепальними пораненнями

Міліція Донецька виявила біля зруйнованого торгового центру "Метро" тіла 5 осіб з вогнепальними пораненнями грудей та рук. Про це 30 травня повідомила прес-служба ГУ ГУМВС України в Донецькій області

Міліція Донецька виявила біля зруйнованого торгового центру "Метро" тіла 5 осіб з вогнепальними пораненнями грудей та рук. Про це 30 травня повідомила прес-служба ГУ ГУМВС України в Донецькій області.

"Вчора з вул. Злітної в морг було доставлено тіла ще п’яти загиблих в районі ТЦ "Метро", в тому числі мирних жителів. Всі — з вогнепальними пораненнями грудей і рук", — йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, один із загиблих — літній чоловік, його особа поки не встановлена. Інші жертви — молоді люди 25-35 років.

Водночас пограбований напередодні гіпермаркет "Метро" виглядає, як після бомбардування. Всюди розтрощені та розграбовані полиці, на підлозі розкидані рештки продуктів та побиті пляшки від алкогольних напоїв, повідомляє hromadske.tv.

Російський журналіст Сергій Пономарьов опублікував у своєму Twitter фото, на яких видно, як мешканців міста, які не соромлячись вивозять з гіпермаркету на візках товари, гальмує ДАІ.

А ось у відділі, де продають алкоголь, все ще веселіше. Деякі так зраділи безкоштовній випивці, що вирішили нікуди не тікати з пляшками, а пити і відпочивати на місці.

Нагадаймо, що терористи так званої "ДНР" захопили і пограбували гіпермаркет "Метро", який знаходиться неподалік від аеропорту в Донецьку. Терористи весь день виносили з магазину товари. За свідченням очевидців, до мародерства приєдналися і багато місцевих мешканців.

Повідомлялося, що бойовики з батальйону "Схід" ("ДНР") звинуватили представників самопроголошеної "Донецької народної республіки" в грабежах і мародерстві і нібито саме через це вигнали їх з Донецької ОДА.