Янукович запевнив Нуланд у своєму бажанні якнайшвидшого проведення конституційної реформи

Президент України Віктор Янукович запевнив заступника держсекретаря США Вікторію Нуланд в тому, що він готовий до діалогу з опозицією і є прихильником якнайшвидшого проведення конституційної реформи

Президент України Віктор Янукович запевнив заступника держсекретаря США Вікторію Нуланд в тому, що він готовий до діалогу з опозицією і є прихильником якнайшвидшого проведення конституційної реформи з дотриманням усіх необхідних процедур з підготовки Основного закону.

Про це Янукович заявив у ході зустрічі з Нуланд у Києві в четвер 6 лютого, передали в прес-службі голови держави.

"Президент підкреслив, що він є прихильником якнайшвидшого проведення конституційної реформи з дотриманням усіх необхідних процедур з підготовки Основного закону", — підкреслює прес-служба.

Сторони також обговорили шляхи врегулювання внутрішньополітичної ситуації на основі діалогу влади та опозиції.

"Тільки за рахунок діалогу і компромісів можна вивести країну з політичної кризи", — заявив президент, підкресливши, що зробить все для того, щоб попередити ескалацію конфлікту.

Згідно з повідомленням, голова держави зазначив, що найближчим часом будуть вжиті заходи щодо прискорення звільнення всіх затриманих у ході масових акцій.

Раніше в четвер Нуланд зустрілася з лідерами опозиції — Арсенієм Яценюком (фракція "Батьківщина"), Віталієм Кличком ("УДАР"), Олегом Тягнибоком ("Свобода"), в ході зустрічі обговорювалися питання мирного врегулювання соціально-політичної кризи в Україні.

На п’ятницю 7 лютого запланована прес-конференція Нуланд.

Раніше сьогодні голова Верховної Ради Володимир Рибак заявив, що питання готовності узгодженого законопроекту щодо внесення змін до Конституції і повернення до редакції 2004 року може бути розглянуто на позачерговому засіданні парламенту наступного тижня.

У свою чергу лідер партії "УДАР" Кличко заявив, що Комісія з реформування Конституції, як це пропонує влада, потрібна для затягування процесу повернення до Основного закону редакції 2004 року.

Нагадаймо, за словами депутата від Партії регіонів Ганни Герман, не буде жодних рухів в уряді, ані переговорів щодо Конституції до візиту Януковича до Росії 7 лютого.