У "Правом секторі" оголосили мобілізацію: перемир’я сьогодні може закінчитися

Рух "Правий сектор" мобілізується з огляду на можливу зачистку Майдану в ніч на 9 лютого.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив лідер організації Дмитро Ярош.

"Янукович у Сочі. Біля ЦУМу сконцетрувалися "тітушки". Бандформування "Беркут" активізувалося – відбувається певне перегрупування. Сотні "Правого сектора" висуваються на барикади. Враження: перемир’я сьогодні може закінчитися. Всім командирам "ПС" в областях – привести підрозділи у стан повної бойової готовності", – написав він.

Зазначимо, вчора опозиція заявила про намір президента Януковича призначити голову своєї адміністрації Андрія Клюєва прем’єр-міністром, а також про можливість реалізації силового сценарію в країні.

Так, за словами народного депутата Олександра Бригинця (фракція "Батьківщина"), таке призначення призведе до радикалізації настроїв у суспільстві та реалізації силового сценарію.

Втім міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко називає заяви щодо силового розгону Майдану "вигадками опозиційних політиків".

Нагадаймо, раніше комендант Майдану, народний депутат фракції "Батьківщина" Андрій Парубій заявив, що силовий варіант розгону Майдану, як і раніше, є дуже ймовірним, але самооборона до цього готова.

"Ми 70 ночей на Майдані, і не було жодної ночі, щоб не було інформації, що нас будуть штурмувати. Для нас ці повідомлення стали вже буденними, як і наша готовність до штурму. Ми в готовності кожен день, щоб відбити цю атаку", — сказав депутат 30 січня.

"Правий сектор" – неформальне угруповання, що об’єднало активістів низки українських націоналістичних праворадикальних організацій, яке здобуло популярність своєю участю в сутичках з підрозділами МВС України під час подій Євромайдану в Києві. Лідером "Правого сектору" вважають Дмитра Яроша.

Організація "Правий сектор" взяла на себе відповідальність за протистояння міліції на вулиці Грушевського 19 січня.