Вбитих у Слов’янську бойовиків поспіхом закопують у кущах вздовж дороги – Селезньов

Військовослужбовці виявили в місці тимчасової стоянки бойовиків велику кількість медичних препаратів наркотичного спектру
Виявлені сліди поховань бойовиків

Біля автотраси "Ізюм-Слов’янськ" українськими військовослужбовцями виявлені сліди поховань проросійських бойовиків, загиблих в результаті проведення українськими підрозділами антитерористичної операції (АТО). Про це 14 червня 2014 року на своїй сторінці в Facebook повідомив координатор зі зв`язків з громадськістю сил АТО Владислав Селезньов.

"На трасі Ізюм-Слов`янськ, в місцях найбільшої напруги, де протягом декількох днів відбувалися обстріли колон військової техніки, після проведених силами АТО протидиверсійних та пошуково-рейдових дій, були виявлені сліди поховань бойовиків", — написав Селезньов.

За його словами, виявлені поховання "яскраво ілюструють прагнення бойовиків не тільки приховати сліди своїх злочинів, а й справжнє ставлення до своїх подільників".

"Убитих прикопують як тварин в ямах, в колективних похованнях, без ідентифікації тих, хто знаходиться в цих могилах. Рідні та близькі навряд чи дізнаються, де покояться рештки бойовиків.

Оглядаючи територію навколо поховання на предмет наявності розтяжок, наші військовослужбовці виявили в місці тимчасової стоянки бойовиків велику кількість медичних препаратів наркотичного спектру", — зазначив представник АТО.

АТО на території захоплених сепаратистами Донецької та Луганської областей розпочато 15 квітня.

Станом на 14 червня від терористів звільнена північна, західна та південна частини Донеччини, включно із 800-тисячним містом Маріуполь.

На Луганщині сили АТО просуваються у напрямку з півночі на південь.

14 червня від незаконних збройних формувань звільнено місто Щастя Луганської області.