Український батальйон "Донбас" розпочав виселення ПР із займаних приміщень

Український батальйон "Донбас" розпочав виселення ПР із займаних приміщень

Органи самоорганізації населення на звільненій батальйоном "Донбас" території постановили припинити діяльність Партії регіонів у західній частині Донецької області. Про це 17 травня 2014 року повідомляє командир батальйону Семен Семенченко на своїй офіційній сторінці в мережі Facebook.

"Народ на народному віче прийняв рішення про виселення місцевих осередків Партії регіонів із займаних приміщень і розміщення там штабів добровільної дружини. Рішення було прийнято з огляду на підтримку, а часто на пряму участь і фінансування Партією регіонів терористичної організації "ДНР", — йдеться у повідомленні Семенченко про ситуацію в Великоновосілківському районі.

Голова "регіоналів" Великоновосілківського району, "багаторічний улюблений банщик Януковича " на прізвище Шира оголошений у розшук за підтримку терористів. "Вночі обурений народ намагався спалити його дачу, але враховуючи цінність цього мінімежигір”я для Донбасу обмежилися виставленням охорони", — уточнює Семенченко.

За його словами , звільнення Донбасу від іноземних найманців і "регіоналів" триває. "Активу сусідніх районів — треба вийти на зв’язок. Головам РДА — якщо ви дієздатні, вам буде надана уся необхідна допомога", — зазначив командир "чорних чоловічків".

На відміну від урбанізованих півночі, центру та сходу Донецької області проросійські сепаратисти не контролюють переважно аграрну західну і південну (крім міста Маріуполя) частини краю, що населені етнічними українцями, а також нащадками грецьких і болгарських колоністів.