Прикордонники висадили з потягу працівника вагону-ресторану — той потайки віз до Москви журнали

Працівника вагону-ресторану потяга "Москва-Дніпропетровськ", який хотів тайкома вивезти з України до Росії 329 штук журналу "Cosmopolitan", зсадили з потягу

Працівника вагону-ресторану потяга "Москва-Дніпропетровськ", який хотів тайкома вивезти з України до Росії 329 штук журналу "Cosmopolitan", зсадили з потягу.

Це сталося в пункті пропуску "Козача Лопань" (Харківська обл), повідомляє прес-служба Харківського прикордонного загону.

"Під час перевірки потягу "Москва-Дніпропетровськ" прикордонники звернули увагу на занадто роздратовану поведінку одного з працівників вагону-ресторану ... Після оглядових заходів міжстелевого простору, у вентиляційній шахті була виявлена друкована продукція – журнали "Cosmopolitan" в кількості 329 шт", — йдеться в повідомленні прес-служби.

Порушника зсадили з потягу та передали співробітникам митниці.

Раніше повідомлялося, що прикордонники викрили провідника потяга "Київ-Москва", який намагався незаконно вивезти 20 тис дол, прикріпивши їх до тіла скотчем. Під час перевірки одного з вагонів потяга інспектор прикордонної служби помітив, що під одягом провідника, можливо, знаходяться приховані предмети. При цьому працівник залізниці помітно нервував. Прикордонно-митна оглядова група під час перевірки виявила прикріплені скотчем на його тілі гроші.


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]