Відбулося чергове засідання тристоронньої групи з реалізації мирного плану на Донбасі

Відбулося чергове засідання тристоронньої групи з реалізації мирного плану на Донбасі

У вівторок 10 червня відбулось чергове засідання тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану у складі представників України, Російської Федерації та ОБСЄ.

Як повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ України, засідання проводилось на виконання доручення президента України щодо реалізації положень мирного плану на сході України.

"Президент України наполягає, щоб ми виробили комплексне бачення заходів, які дозволять рухатись на шляху реалізації представленого ним мирного плану. Це дозволить здійснити першочергові кроки, які необхідні для деескалації ситуації", — зазначив представник України в контактній групі посол Павло Клімкін.

Як повідомлялося, під час відкриття першого засідання групи президент Петро Порошенко наголосив на важливості комплексного підходу в реалізації мирного плану з врегулювання ситуації на сході країни.

Так, на засіданні тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану з наведення миру і спокою на сході України він заявив, що вогонь на сході України необхідно припинити на цьому тижні.