У Hyundai вибачилися за свої потяги: "Це перша наша зима в Україні"

Компанія Hyundai принесла вибачення за заподіяні українським пасажирам незручності при користуванні швидкісними електропоїздами і розпочала роботи з ліквідації несправностей

Компанія Hyundai принесла вибачення за заподіяні українським пасажирам незручності при користуванні швидкісними електропоїздами і розпочала роботи з ліквідації несправностей.

Про це йдеться в листі компанії, надісланому на адресу "Укрзалізниці", повідомляє Міністерство інфраструктури.

Зокрема, як наголошується в листах, вже впроваджено програму підготовки потягів Hyundai до зимових умов, і протягом останніх двох днів було скорочено кількість несправностей.

Також Hyundai нині збільшує кількість фахівців в Україні: цього тижня сім фахівців приєднаються до команди технічного обслуговування.

"Компанія Hyundai Rotem планує наймати більше українських фахівців групи технічного обслуговування в Дарницькому депо", — цитує лист міністерство.

"Це перша наша зима в Україні, яка покаже нам напрями для вдосконалення і наші слабкі сторони. Кожен вид транспорту має проблеми в зимовий період, такі як затримки, скасування рейсів", — йдеться в листі.

Водночас, у Мініфраструктури наголошують, що Hyundai була єдиною компанією, яка змогла поставити Україні потяги у встановлені досить короткі терміни, — протягом 18 місяців, щоб встигнути до початку проведення в Україні Євро-2012.

Як відомо, міжрегіональні електропоїзди виробництва Hyundai Rotem почали курсувати залізницями України з 27 травня 2012 року під брендом "Український експрес".

Останніми днями в Україні щодня ламаються одразу кілька потязі в Hyundai і їх доводиться заміняти на старий рухомий склад.

Нагадаймо, буквально за кілька днів зими сталося більше десятка різних поломок потягів Hyundai. 6 грудня повідомлялося, що у Полтавській області електропотяг Hyundai №164 сполученням Київ – Харків поламався та простояв на перегоні 3 години 5 хвилин. Пізніше в Укрзалізниці пояснили, що електропоїзд "Український експрес", який прямував за маршрутом Київ – Харків, затримався через обрив контактного проводу. 8 грудня швидкісний електропотяг Hyundai №165 Дніпропетровськ – Київ зламався, і пасажири чекали іншого поїзда.

19 грудня старший радник Європейського банку реконструкції та розвитку Антон Усов назвав запуск Державною адміністрацією залізничного транспорту України (Укрзалізниця) швидкісних потязі в Hyundai інвестиційним провалом 2012 року.