Рівненська міськрада назвала вбивство Білого політичним замовленням і зажадала відставки Авакова

Рівненська міськрада назвала вбивство Білого політичним замовленням і зажадала відставки Авакова

Рівненська міська рада закликає вище керівництво держави відправити у відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про це у четвер, 27 березня, повідомили у прес-службі Рівненської міськради.

Відповідне звернення депутати ухвалили на своєму засіданні у четвер.

В ньому вони назвали вбивство координатора громадського руху "Правий сектор" у Західній Україні Олександра Музичка на прізвисько Сашко Білий політичним замовленням.

На їхню думку, винуватцем цього є голова МВС Арсен Аваков.

Вони також вимагають, аби Генеральна прокуратура та Служба безпеки України почали розслідування стосовно Авакова і притягнули до відповідальності безпосередніх виконавців убивства.

Також депутати зажадали від вищого керівництва держави оприлюднити інформацію про затриманих на місці вбивства п’ятьох громадян.

Нагадаймо, вночі проти 25 березня під час затримання загинув активіст "Правого сектору" Сашко Білий (Олександр Музичко).

Міністерство внутрішніх справ створило спеціальну комісію для з’ясування обставин смерті Олександра Музичка.

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом вбивства Музичка за ст.115 Кримінального кодексу України.

Перший заступник міністра внутрішніх справ України Володимир Євдокимов заявив, що вилучена з тіла Музичка куля випущена зі зброї, яка була в його руці: "Криміналісти зробили висновок, що обидві кулі — одна, яка вийнята з лівої частини грудей Музичка, і друга, яку медики вилучили з середньої третини плеча пораненого бійця спецпідрозділу ГУБОЗ МВС України "Сокіл", — випущені зі зброї, яка була в руці Музичка".