У Донецьку терористи зайняли штаб Нацгвардії, а в Слов’янську встановили блокпост

Групою невідомих осіб 16 травня було вчинено спробу захоплення будівлі штабу Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України у місті Донецьку

Групою невідомих осіб 16 травня було вчинено спробу захоплення будівлі штабу Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України у місті Донецьку, повідомляється на сайті Нацгвардії.

Терористи встановили блокпост на виїзді зі Слов’янська

Певний час військовослужбовці відстрілювалися та чинили супротив.

Після переговорів військовослужбовці передислокувалися на територію однієї з військових частин міста.

У Нацгвардії також спростували інформацію про здачу зброї військовослужбовцями Східного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії.

Водночас, як пише місцеве видання "ОстроВ" з посиланням на групу зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Управління Східного територіального командування ВВ МВС України, особовий склад штабу в Донецьку після переговорів з активістами самопроголошеної Донецької народною республікою "був передислокований". Там повідомили, що рішення про передислокацію ухвалило командування цього управління за підсумками переговорів з представниками "ДНР".

"Щоб уникнути кровопролиття і жертв серед особового складу, ухвалено рішення залишити військове містечко та передислокувати особовий склад, озброєння і техніку на територію другого містечка військової частини №3037 в Донецьку. Особовий склад разом з технікою і зброєю на даний момент покинули військову частину", — пише видання.

Водночас повідомляється, що вночі 15 травня невідомими був обстріляний блокпост військовослужбовців Національної гвардії України під містом Ізюм (Харківської області).

Під час обстрілу були поранені: сержант військової служби за контрактом та солдат строкової служби Національної гвардії України. Один військовослужбовець отримав вогнепальне поранення плеча, другий — вогнепальне поранення бедра. Зараз поранені знаходяться у лікарні, де їм надається медична допомога. Обставини події з`ясовуються.

Терористи встановили блокпост на виїзді зі Слов’янська

Блокпост на виїзді зі Слов’янська в напрямку Харкова встановили проросійські терористи.

До зведення нових барикад з бетонних блоків залучили підйомний кран і трактор. Допомагали сепаратистам кілька колаборантів з місцевих мешканців, повідомляє 5 канал.

Біля блокпоста екстремісти окопали бойову машину десанта. Також на позиції облаштовані гранатометна та кулеметна точки.

Чергують на барикаді близько 20 терористів.

Раніше повідомлялося, що представники проросійських організацій і озброєні бойовики зранку 14 травня прийшли до будівлі військової частини №3037 у Будьонівському районі Донецька з метою захопити зброю.

Це була вже друга спроба бойовиків захопити цю військову частину, здійснена в травні. За неофіційною інформацією, на території зазначеної частини зберігається велика кількість зброї ще з часів Радянського Союзу.