Голова Ради Федерації РФ наполягає на продовженні переговорів по Україні

Голова Ради федерації Росії Валентина Матвієнко наполягає на продовженні переговорів для вирішення кризи в Україні.

Голова Ради федерації Росії Валентина Матвієнко наполягає на продовженні переговорів для вирішення кризи в Україні.

Вона вважає, що необхідно домагатися виконання вже досягнутих домовленостей, передає ИТАР-ТАСС.

"Не можна розглядати такі сценарії, не треба кидатися звинуваченнями один в одного: Захід в Росію, Росія в Захід", — заявила вона журналістам.

"Треба сідати всім разом і продовжувати діалог, переговори і домагатися виконання тих домовленостей, які досягаються. У цьому й запорука успіху", — впевнена спікер.

Матвієнко вважає, що у США немає підстав вимагати введення нових санкцій щодо Росії.

"Заклик Обами (президента США) до чергової хвилі санкцій для нас незрозумілий. Немає підстав, немає жодних причин будь-які санкції застосовувати щодо Росії", — вважає спікер верхньої палати.

Матвієнко висловила сподівання, що "ці заяви не будуть реалізовані".

"Нам потрібно далі разом працювати для того, щоб витягнути Україну з цього хаосу, з найглибшої кризи", — додала вона.

Зазначимо, російські ЗМІ повідомляють, що представники Ради Федерації вже пропонують ввести на південний схід України миротворчий контингент.

Постійний представник РФ при ООН Віталій Чуркін заявив, що у разі найгіршого розвитку подій на південному сході України Росія згадає про дозвіл Ради Федерації використовувати Збройні сили РФ на території України.

Нагадаймо, 1 березня голова Ради Федерації Валентина Матвієнко ініціювала введення обмеженого контингенту російських сил до Криму, нібито для того, щоб забезпечити безпеку Чорноморського флоту РФ і громадян Росії, які там знаходяться.

Зазначимо, того ж дня член Ради з прав людини при президенті Росії, експерт Московської Гельсінської групи Андрій Юров спростував подібні твердження Матвієнко.


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]