Прокуратура вимагатиме смертної кари для "колорадського стрільця"

Прокуратура американського штату Колорадо вимагатиме смертної кари для Джеймса Холмса

Прокуратура американського штату Колорадо вимагатиме смертної кари для Джеймса Холмса, передає NEWSru.com з посиланням на Reuters.

Нагадаймо, "колорадський стрілок", як його негайно прозвали журналісти, убив 12 осіб на прем’єрі фільму про Бетмена влітку минулого року.

"Для Джеймса Холмса в цій справі справедливим покаранням є страта", — заявив окружний прокурор Джордж Брошлер в суді міста Сентенніал, де 5 серпня почнеться процес над звинуваченим.

Сторона звинувачення прийняла таке рішення, незважаючи на зроблену минулого тижня заяву адвокатів Холмса про те, що їхній підзахисний готовий добровільно визнати провину , щоб уникнути вищої міри покарання. У цьому випадку йому загрожувало б довічне ув’язнення.

Холмс звинувачується в умисному вбивстві з обтяжуючими обставинами. Згідно із законодавством штату Колорадо, обвинуваченим по цій статті загрожує довічне ув’язнення або смертна кара.

Зовсім недавно стало відомо, що у в’язниці Холмс прийняв іслам. Він відростив бороду і молиться по п’ять разів на день.

Нагадаймо, 29 березня сторона обвинувачення у справі про масове вбивство в кінотеатрі на прем’єрі Бетмена в Колорадо відмовилася укладати угоду з обвинуваченим.