Фотограф 26 років чатував на "лох-неське чудовисько", щоб відзняти. Його світлину визнано найкращою

"Найкращу" фотографію лохнеського чудовиська зробив 60-річний Джордж Едвардс — знімок вже вивчили американські військові експерти і визнали його справжнім
Щоб закарбувати монстра, мисливець за Нессі витрачав по 60 годин на тиждень останні 26 років. Автор фото вважає, що подібних чудовиськ в озері кілька

"Найкращу" фотографію лохнеського чудовиська зробив 60-річний Джордж Едвардс — знімок вже вивчили американські військові експерти і визнали його справжнім. Щоб закарбувати монстра, мисливець на Нессі витрачав по 60 годин на тиждень останні 26 років. Автор фото вважає, що таких страховиськ у цьому озері кілька.

"Воно повільно рухалося вгору по озеру до замку Аркарта, це було щось темно-сірого кольору. Воно було досить далеко від човна — приблизно півмилі", — розповів Едвардс таблоїду The Sun. Отриманий ним знімок він не хотів публікувати, поки не отримає підтвердження від експертів — фото було зроблено ще в листопаді минулого року, повідомляє NEWSru.com.

На фотографії, яку зробив Едвардс, видно дивний горб, що виступає з води. Експерти зробили висновок, що на зображенні — об’єкт, що рухається. За словами Едвардса, він спостерігав за Нессі близько 10 хвилин, після чого воно опустилося під воду і зникло.

Цікаво, що сучасна техніка вже не раз фіксувала лохнеське чудовисько. У квітні капітан Мартін Аткінсон розповів, що ехолот на його судні виявив на глибині знаменитого озера змієподібну істоту завдовжки півтора метра. Він представив тому докази — фотографію екрана ехолота. Його знімок отримав премію "Найкраще новітнє спостереження Нессі", засновану букмекером Вільямом Хіллом.

Зазначимо, що перша згадка про Лохнеське чудовисько з’явилася 565 року н.е., коли в життєписі святого Колумби абат Йона розповів про тріумф святого над "водяним звіром" у річці Несс. Відтоді світ розділився на тих, хто вірив в існування страховиська, і тих, хто вважав це за неможливе.