В Іспанії Femen закидали кардинала трусами за право жінок на аборти

В Іспанії Femen закидали кардинала трусами за право жінок на аборти
П’ятеро "секстремісток" оголилися до пояса і напали на кардинала Руко Варела (відомого під прізвиськом Tono) на знак протесту проти нового законопроекту, що вводить жорсткі обмеження на переривання вагітності
"Секстремісткі Femen закидали жіночими трусами головного лобіста закону про криміналізацію абортів в Іспанії", — йдеться в повідомленні на сайті руху

Рух Femen оголосило про початок "кривавої війни" з католицькою церквою в Іспанії за право жінок на аборти. П’ятеро "секстремісток" оголилися до пояса і напали на кардинала Руко Варела (відомого під прізвиськом Tono) на знак протесту проти нового законопроекту, що вводить жорсткі обмеження на переривання вагітності, повідомляє NEWSru.com.

"Секстремісткі Femen закидали жіночими трусами головного лобіста закону про криміналізацію абортів в Іспанії", — йдеться в повідомленні на сайті руху.

"Церква не повинна мати права втручатися в громадянське, політичне, культурне та сексуальне життя суспільства. Падре постраждав через своє бажання впровадити патріархальних догми в іспанське законодавство. Саме єпископ Tono благословив Галардон, міністра юстиції і автора закону про криміналізацію абортів в Іспанії, вирішивши, що пора повернути жінок в Середні століття. Операція між Галардон та іспанської церковної мафією це злочин проти людства. Ми не дозволимо іспанської церкви розпалити знову багаття інквізиції!"- заявили представниці Femen.

Активістки жіночого руху пообіцяли, що "полум’я атак" торкнеться кожного, хто зазіхне на їх права та перешкоджатиме повного поділу держави і церкви.

Напад стався в той момент, коли кардинал входив до церкви в Мадриді. На тілах дівчат було написано слогани: "Стоп церковна мафія!", "Аборт священний!" і "Tono, геть з моєї кицьки!" Іншим священнослужителям вдалося відтіснити напівголих активісток від католицького ієрарха.

Законопроект, ініційований урядом Іспанії, передбачає заборону на аборти, крім випадків, коли він необхідний для порятунку життя і здоров’я жінки, а також у разі, якщо йдеться про жертву сексуального насильства. Минулого тижня в Мадриді відбувся багатотисячний мітинг проти цієї ініціативи.

Раніше представниці жіночого руху вже протестували проти заборони на аборти в Іспанії, зокрема, зірвавши виступ міністра юстиції в парламенті.