The Times. У Путіна розкішний годинник — саме час ним скористатися

"Добре відомо, що (президент РФ Володимир) Путін має слабкість до дорогих швейцарських годинників, але це йому, здається, не полегшує боротьбу зі схильністю до запізнень"

"Добре відомо, що (президент РФ Володимир) Путін має слабкість до дорогих швейцарських годинників, але це йому, здається, не полегшує боротьбу зі схильністю до запізнень", — коментує The Times черговий такий випадок: минулого тижня Путіна в Ялті чекав український президент Віктор Янукович та інші високопоставлені чиновники. Сталося це, як пише оглядач Тоні Хелпін, з тієї причини, що російський лідер по дорозі вирішив заїхати до байкерів.

Поблизу Севастополя Путін поспілкувався з лідером мотоклубу "Нічні вовки", своїм "старим другом" Олександром Залдостановим на прізвисько Хірург. Сфотографувавшись з байкерами і отримавши в подарунок клубну куртку, Путін поїхав на саміт. Коли він туди добрався, "господарі були не в захваті", пише The Times. За словами глави МНС України Віктора Балоги, "президент Путін перебрав допустимі ліміти запізнення. Поїхав до байкерів та їхніх бойових подруг, тим самим показавши пріоритети". Балога також розкритикував поведінку Путіна в ході самих переговорів: "Неприпустимо перебивати, коли говорить господар зустрічі. Очевидно, пан Путін не знає цього правила. Коментував виступ президента Януковича".

У спробі пригасити скандал кремлівська прес-служба заявила, що зустріч Путіна з Хірургом мала "суто діловий характер". У зв’язку з цим виникло питання, "які такі важливі справи можуть бути у президента Російської Федерації із затягнутим в шкіру лідером мотоклубу", продовжує The Times.

"У Путіна давно стало звичку спізнюватися на ділові зустрічі, неначе, коли людям доводиться на нього чекати, сам він здається важливішим. Тепер це просто сприймається як образа... Звичка спізнюватися підкріплює відчуття, що він занадто затримався на своїй посаді. Він хоче переконати Україну приєднатися до Митного союзу, але все ж таки більше любить весело проводити час з приятелями-байкерами. Він хоче, щоб російська економіка модернізувалася за рахунок іноземних інвестицій, але не настільки, щоб приходити на зустріч із впливовими бізнесменами, яким належить приймати рішення, хоч у якомусь наближенні вчасно. Так, формально він на самому початку свого другого 12-річного перебування при владі. Але на практиці час підтискає", — підсумовує Хелпін.

Переклад InoPressa


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]