Дніпропетровські маніяки стверджують, що бояться один одного

Віктор Саєнко (зліва) і Ігор Супрунюк сфотографували себе після жорстокої розправи над кішкою
Адвокат Віктора Саєнко Владислав Андрущенко наполягає, що той знаходився в міцній психологічній залежності від свого партнера

Суд над дніпропетровськими "мажорами-маніяками" дійшов до слухання десятого епізоду справи. Обвинувачені в особливо жорстоких убивствах і знущаннях намагаються переконати суд, що кожен з них вбивав зі страху перед іншим, пише "Газета по-киевски".

Віктор Саєнко почав валити все на Ігоря Супрунюка. Останній у суді взагалі мовчить і відмовляється не тільки від свідчень, даних на досудовому слідстві, але й заперечує сам факт своєї участі в злочинах: "Не брав участі й не скоював. Саєнко на мене намовляє" .

Зі слідством він був балакучіший. І щодо вбивства 28-річної Олени Шрам Супрунюк зізнався, що він п’ять разів ударив жінку по голові молотком. "Я думав, що вона була жива, оскільки я прагнув її не вбивати, а оглушити, але не вийшло", — такий запис свідчень Супрунюка міститься в матеріалах справи.

Адвокат Саєнка Владислав Андрущенко наполягає, що Віктор перебував у сильній психологічній залежності від Супрунюка: "Через боязнь. Цей страх був ще з 7 класу. У нього неодноразово були такі свідчення, що Супрунюк йому сказав, що якщо що — я тебе тут і залишу. Були прямі погрози".

Що стосується зізнань, які були дані в ході досудового слідства, то головуючий в суді — суддя Іван Сенченко вважає, що не варто робити на них ставку: "Зізнання, як найголовніший доказ, — сьогодні такого поняття немає. Провина повинна бути доведена".

Всього 20-річним Ігорю Супрунюку й Віктору Саєнку інкримінують 29 епізодів справи, зокрема 21 умисне вбивство, скоєне в 2007 році на території Запорізької й Дніпропетровської областей.